Najlepsze 10 najpopularniejszych automatów online w Polsce

Nie dziwi to, że najbardziej znane automaty online dostępne w Polsce należą do najbardziej zabawnych automatów na świecie. Jest jasne, że najlepsze kasyna w Polsce hosta fantastyczne tytuły, które gwarantują, będziesz mieć mnóstwo pieniędzy i najlepszych nagród w branży Igamingu.

W przeciwieństwie do tego, co zaobserwowano w innych krajach, najbardziej grane gry w Polsce niekoniecznie są te z najwyższymi stawkami RTP. Polski rynek wydaje się rozszerzyć w inne rodzaje maszyn, w tym automatów automatów online o niskiej wariancji / zmienności.

Wzory, które polscy gracze przylegają, są oczywiste, więc miejmy dogłębne spojrzenie na najbardziej rozegrane gry w Internecie, aby odkryć, co jest na kartach dla Ciebie w najbardziej renomowanych kasynach w Polsce.

Najlepsze 10 najbardziej popularnych automatów do gry na prawdziwe pieniądze w Polsce

Zanim zanurzymy się w szczegółach dotyczących statystyk, niuansów i wyłączeń każdego z najwyższych znamionowych automatów w Polsce, otrzymajmy lepszy przegląd wszystkich najbardziej popularnych gier dostępnych w Polsce, aby pomóc Ci być przygotowanym na to, co spotkasz na początku.Więcej tutaj https://www.zillow.com/profile/renardczarnecki Na naszej stronie

Lista poniżej automatów jest uwzględniająca popularność każdego jako najważniejszego czynnika rankingowego. Chcielibyśmy jednak podzielić się informacjami o danych RTP dla każdej gry, ich wariancji i osoby, która zaprojektowała gry.

10. Empire Ogre – 95,22% RTP

Ogre Empire oferuje 25 linii płatniczych z grafiką 3D, która zapewni Ci grę przez wiele godzin. Istnieje również bardzo dziwna postać, która ma podejrzane podobieństwo do Shreka, jednak jego nazwisko nie jest dzielone ze względu na prawa do nazywania. Podczas gdy gra jest zabawna, to nie wysoka zmienność. Jednakże wysokiej płacone rundy można nadal cieszyć się.

Funkcje bonusowe Ogre Empire są tym, co sprawia, że ​​jest to jeden z najwyżej znamionowych szczelin na całym świecie i wśród najpopularniejszych w Polsce.

9. Niagara Falls – 96,20% RTP

Niagara Falls zabierze Cię z początku XX wieku w przygodzie z 20 liniami płac, a także pięcioma kołowrotkami, które łączą tradycyjną automat wraz ze współczesnym układem slotu wideo.

To fantastyczna gra, choć jest dziwna, która sprowadza się do najpopularniejszych automatów w Polsce. To jest powód, dla którego jest tak popularny. To świetna zabawa z maksymalnym jackpotem 200 000 $.

8. Gypsy Rose – 97,63% RTP

Ta lista pokazuje, że najbardziej znane gniazda w Polsce są wysoką grafiką lub grafiką 3D.

Cygańska róża szczyci się obu tych cech i jest popularnym kandydatem w kraju. Możesz także zagrać w ten niesamowity gniazdo Betsoft, który ma grafikę podobną do kreskówek i szybkiej gry bez względu na to, gdzie jest miejsce zamieszkania.

7. quest Gonzo 95,97% RTP

Gonzo’s Quest Slot jest jednym z najbardziej popularnych. Ten niesamowity tytuł oferuje każdy gracz szansę na korzystanie z funkcji bębnowych bębnów. Jest to jedna z największych funkcji gry i jest powód, dla którego ta gra była tak popularna.

Quest Gonzo jest gniazdo, który przekroczył świat gier online i stać się jednym z najpopularniejszych automatów online. Trzyma tytuł bycia najbardziej zabawnym gniazdem w Polsce i na całym świecie.

Graphics zadania Gonzo jest bardzo stara i nie starzała się dobrze. Dostępny jest również automat Gonzo Megaways Megaways. Jest to całkowicie przeprojektowana wersja gry, która zawiera funkcję Megaways.

6. Trollpot 500 – 96,19 Procent RTP

Trollpot 5000 oferuje klasyczny motyw, który transportuje graczy z powrotem do wczesnych dni automatów online. Przy minimalnych funkcjach do rozgrywki i przeciętnego RTP gra jest prosta do opanowania każdego, kto chce się uczyć.

Grafika Trollpot jest klasyczna, a rozgrywka jest gładka, ale tak naprawdę nie oferuje wielu funkcji. To klasyczne gniazdo kasyna, jednak widzisz, aczkolwiek bardzo przyjemną grę w najlepszych kasynach online na świecie. Znajduje się dobrze, że Polska automatami są bardziej znane, ponieważ są łatwe do zrozumienia, dlatego Trollpot 5000 jest najczęściej granym gniazdem w Polsce.

5. Starburst: 96,19% RTP

Starburst to najczęściej grana gniazdo online w historii (przeczytaj naszą recenzję). Ta niesamowita gra na szczelinie jest bezpłatna w wielu najlepszych kasynach online. Charakter tego jest częścią tak wielu promocji bonusowych witem ilustruje, jak dobrze znany jest w sektorze Igamingu.

Starburst nie wymaga odtwarzania dodatkowych bonusów ani sztuczek, jest łatwy do nauczenia i ma intuicyjną rozgrywkę. Nic dziwnego, że jest jednym z najczęściej zabawnych gniazd w Polsce i na świecie jako całości!

4. Jackhammer 2 – 97,02% RTP

Jackhammer 2 to kolejny arcydzieło przyniósł nam światowej klasy personel netent. Łatwo jest zobaczyć, że ta gra jest dobrze znana i jest jednym z najczęściej używanych w Polsce. Ma świetną grafikę i jest wyposażony w wolne obroty, które będą Cię spinning przez wiele dni.

Jackhammer I Był już klasycznym automatem, który znajduje się w wielu najlepszych kasynach online. Ale drugi wygląd Jackhammer II był całkowitą. Pod względem sequels było to jeden z najbardziej wpływowych w branży kasyna online. Stało się jedną z najpopularniejszych gier kasyn online i będzie nadal popularny przez następne kilka lat.

Możesz pomóc policjantom ocalić swoje miasto, grając jednym z najbardziej ekscytujących szczelin, jakie kiedykolwiek widzieliśmy!

3. Książka RA Magic 95.03% RTP

Książka Ra Magic to ekscytująca nowa edycja do książki kolekcji RA, stworzonej przez personel Novomatyczny. Rozszerzające się symbole zapewniają nowy skręt w klasycznej książce Gameplay Ra i może pozwolić Ci zarobić więcej nagród.

Książka Ra Magic ma prostą koncepcję z zaledwie 10 liniami. Jest również wyposażony w 5 bębnów. Księga najnowszej wersji RA jest już dostępna!

2. Jackpot Raiders вђ 306,30% RTP

Jackpot Raiders ma najlepsze automat online dostępne w Polsce. W grze dostępne są również miniligery. Każdy gracz powinien grać przynajmniej raz jackpot najeźdźcy. Jackpot Raiders wyposażone są w fantastyczną minigę “Click-Me”. Każdy spin odblokowałeś minigę z wolnymi spinami lub bonusową gotówką lub spinami za darmo.

Nagrody gry są progresywne, ale koncepcja za nim jest dość łatwa. Gra ma format 5×3 i pozwala graczom grać jak najwięcej, aby zdobyć więcej nagród niż niskie wałki.

1. Safari Sam – 97.50 RTP RTP

Safari Sam nie jest nazwą, której spodziewaliśmy się umieścić na szczycie listy, miło widzieć, że niektóre rynki utrzymują swoje gry świeże. Safari Sam to fantastyczna gra z podwójną funkcją, a niesamowite zawalone wygrywa (podobnie jak bębnowe bębny, jesteśmy w porządku).

Ideą gry jest polowanie mnożników na każdym obręgu. Więc bądź gotowy do ścigania mnożników do 10 razy większe niż płacisz każdemu spin.

Inne niż te trzy fantastyczne funkcje, gra jest dokładnie jak każda inna gra na automat. Każdy symbol ma inną wartość i możesz zarobić nowe nagrody, kiedy obrócisz bębny. Jest to najczęściej gra w Polsce. Ale gra płynna gra może być fascynującą opcją.